Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Bieczu


 Czwartek, 07 grudnia 2023 r.

ARCHIWUM

ARCHIWUM 2006


   W czytelni biblioteki jest czynna wystawa prac plastycznych poświęconych zbliżającym się Swiętom Bożego Narodzenia. Autorami są uczniowie Zespołu Szkolno - Przedszkolnego ze Strzeszyna, pracujący pod opieką Jadwigi Rajchel.
   Zadziwia i zachwyca różnorodność zastosowanych technik i środków wyrazu; od rysunków, obrazków, wyklejanek, wycinanek, przez stroiki, figurki Mikołajów, po bożonarodzeniowe szopki.
   Zapraszamy.


Krystyna Skowronek

   W piątek, ósmego grudnia w ramach akcji Cała Polska Czyta Dzieciom odbyło się kolejne spotkanie naszych najmłodszych "czytelników" z ich ulubieńcem, Kubusiem Puchatkiem.
   Reżyserem i główną wykonawczynią przygotowanej z rozmachem inscenizacji była pani Krystyna Skowronek. Aktorzy to uczniowie klasy III Szkoły Podstawowej nr 2 w Bieczu.
   Kubuś Puchatek złożył wszystkim najlepsze życzenia i ... rozdawał prezenty. Dyrektor biblioteki dostała słoik miodu, dla burmistrza miał przygotowane specjalne klucze do miasta.
KONKURS PLASTYCZNY
NA NAJPIĘKNIEJSZĄ ILUSTRACJĘ DO UTWORÓW
JANA BRZECHWY

   W Miejskiej i Gminnej Bibliotece Publicznej w Bieczu został rozstrzygnięty konkurs plastyczny na najpiękniejszą ilustrację do utworów Jana Brzechwy. W tym roku mija 40 rocznica śmierci tego, znanego wszystkim autora bajek i wierszy dla dzieci.
   Kilkadziesiąt prac uczniów szkół podstawowych z całej gminy Biecz oceniło jury, któremu przewodniczyła emerytowana nauczycielka plastyki Krystyna Skowronek. Pomagały jej: Maria Tarczyńska, Elżbieta Nędza i Lucyna Alibożek.
   Laureaci konkursu otrzymali cenne nagrody i upominki, które wręczył zastępca burmistrza Biecza, Władysław Gazda. Zostały one ufundowane przez Firmę Piekarsko - Cukierniczą "KASIA" Marii i Adama Pawlików.
   W czasie uroczystości wystąpiła grupa teatralna uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w Bieczu pod opieką Ewy Więcek.

Lista nagrodzonych i wyróżnionych uczestników w
"Konkursie na najpiękniejszą ilustrację do utworu Jana Brzechwy"

Uczniowie klas I-II

I miejsce Daria FIRLIT Szkoła Podst. w Strzeszynie
II miejsce Jadwiga LUDWIN Szkoła Podst. w Libuszy
III miejsce Krzysztof KOŚĆ Szkoła Podst. w Libuszy

Uczniowie klas III-IV

I miejsce Laura KIEŁTYKA Szkoła Podst. Nr 1 w Bieczu
I miejsce Anna TRYBUS Szkoła Podst. w Korczynie
II miejsce Natalia DYKAS Szkoła Podst. w Libuszy
II miejsce Anna KOSIBA Szkoła Podst. Nr 1 w Bieczu
III miejsce Justyna AUGUSTOWSKA Szkoła Podst. w Binarowej
III miejsce Kinga KORDEK Szkoła Podst. w Binarowej

Nagroda pracowników Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Bieczu

Emilia MĄCZKA Szkoła Podst. w Grudnej Kępskiej

Wyróżnienia

Natalia ĆMIECH Szkoła Podst. w Libuszy
Natalia FURMANEK Szkoła Podst. w Libuszy
Justyna GĄDEK Szkoła Podst. w Grudnej Kępskiej
Joanna KARP Szkoła Podst. w Libuszy
Kacper KLOCEK Szkoła Podst. w Sitnicy
Miłosz MAJZNARSKI Szkoła Podst. Nr 1 w Bieczu
Angelika NIGBOR Szkoła Podst. w Racławicach
Filip NIZIOŁEK Szkoła Podst. w Libuszy
Monika PASTERSKA Szkoła Podst. w Rożnowicach
Ewelina PRZYBYŁOWICZ Szkoła Podst. w Libuszy
Weronika RUTANA Szkoła Podst. w Binarowej
Martyna TUMIDAJEWICZ Szkoła Podst. Nr 1 w Bieczu
Wioletta ZBOROWSKA Szkoła Podst. w StrzeszynieSerca z piernika i dziewczynka z zapałkami

       W piątek 10 listopada 2006 roku odbyło się kolejne spotkanie z cyklu Cała Polska Czyta Dzieciom. Tym razem w baśniowy świat wprowadziły najmłodszych czytelników Dorota Dyda i Karolina Knapikówna. Spotkanie rozpoczęło się od obejrzenia przez dzieci prac plastycznych bieckich twórców, wśród których były kwiaty z papieru wykonane przez Dorotę Dydę i fotografie autorstwa Karoliny Knapikównej. Dorota Dyda z zawodu przewodnik muzealny zabrała zgromadzone dzieci na słodką wycieczkę do Torunia. Zajadając toruńskie, piernikowe serca nasi milusińscy poznali historię tych popularnych łakoci. Mnóstwo radości przyniosło im także wykonywanie bibułowych kwiatów, a jak powstają, zaprezentowała wcześniej p. Dorota Dyda.
    Potem zgasło światło, z głośników popłynęła cicha muzyka i w czytelni pojawiła się dziewczynka z zapałkami, której historię przybliżyła dzieciom Karolina Knapikówna, studentka filologii polskiej. Dzieci wraz z rodzicami i czytającą zastanawiały się jak uratować dziewczynkę z zapałkami. W nagrodę za wielkie zaangażowanie dostały imienne certyfikaty "Dobrego serducha", które zobowiązują do pamiętania, że każdy ma w sobie tyle ciepła, aby wywołać uśmiech na twarzy innego człowieka.
   Biblioteczne spotkania w ramach akcji Cała Polska Czyta Dzieciom uczą, wychowują, integrują i uwrażliwiają. Są one świetną okazją do spędzenia wolnego czasu. Biblioteka zachęca więc do korzystania z tej okazji i zaprasza na kolejne spotkania, które w dalszym ciągu odbywać się będą raz w miesiącu. Informacje o akcji, zaproszenia i relacje ze spotkań najmłodszych z książką dostępne są na stronie internetowej biblioteki: www.biblioteka.biecz.pl Zapraszamy.   Od początku października w Miejskiej i Gminnej Bibliotece trwa zbiorowa wystawa twórców z Biecza i okolic. Ekspozycja jest swego rodzaju przedłużeniem wystawy "Pełna jasność II - doświetlenie", która miała miejsce we wrześniu w Muzeum Ziemi Bieckiej. W czytelni biblioteki prezentowane jest po jednej pracy znacznej większości twórców, którzy wystawiali swe obrazy, Zbigniew Kuraszfotografie i inne efekty swej plastycznej działalności w ramach wystawy.
   Byli wśród nich: Beata Bochnia, Adrian Brudz, Paweł Burekowski, Katarzyna Chlost,Anna Dąbrowska, Paweł Dutka, Dorota Dyda, Wiesław Fusek, Stanisław Gąsior, Wojciech Haberek, Stanisław Kmiecik, Karolina Knapikówna, Mariusz Kozień, Lidia Kryńska, Zbigniew Kurasz, Anna Łyszczarz, Mieczysław Łyszczarz, Stanisław Matusik, Robert Mleczko, Elżbieta Nędza, Tomasz Nowak, Jerzy Nowicki, Andrzej Pancerz, Marcin Pecka, Stanisława Putlak, Barbara Rudzińska, Marek Rybowicz, Stanisław Ryznarski, Jerzy Salamon, Sabina Salamon-Konieczny, Anna Salamon-Morawska, Łukasz Stój, Jakub Szczurowski, Magdalena Ślawska, Antoni Śliwiński.
   Podobnie jak w muzeum ekspozycja ma na celu zaprezentowanie, promocję i docenienie twórców prac, artystów profesjonalnych i nieprofesjonalnych z Biecza i okolic. "Pełna jasność II - doświetlenie" jest kontynuacją i uzupełnieniem wystawy z września 2003 r., która została pomyślana i zorganizowana przez biecki Klub Inteligencji Twórczej we współpracy z instytucjami kultury.
   Ekspozycja w bibliotece potrwa do końca listopada b.r.
   Serdecznie zapraszamy.Stanisław Kmiecik

   W piątek, 1 września 2006 roku, o godzinie 17.00, w czytelni Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej, zostanie otwarta wystawa malarstwa

STANISŁAWA KMIECIKA.


   Artysta urodził się w 1971 roku w Klęczanach koło Nowego Sącza. Nie mając od urodzenia rąk, już jako 5 letni chłopiec zaczął malować ustami i nogami. Stosowane najczęściej przez artystę techniki to: olej, pastel, akwarela, tempera, rysunek ołówkiem. Jest samoukiem, ulubione tematy malarskie to krajobraz rodzinnych okolic, martwa natura, akt, a także obrazy surrealistyczne pełne bardzo osobistych metafizycznych nastrojów.
   Poza sztuką uwielbia jeździć samochodem, sam prowadzi nogami. Jest członkiem stowarzyszonym światowego związku malujących ustami i nogami z siedzibą w Księstwie Lichtenstein. Prace malarza można oglądać na kartkach świątecznych w kalendarzach wydawanych właśnie przez to stowarzyszenie. W Polsce sprzedażą kartek i kalendarzy z motywami malowanymi przez niepełnosprawnych artystów jak i dbaniem o rodzimych twórców zajmuje się wydawnictwo A.M.U.N. z Raciborza.
   Artysta ma za sobą szereg wystaw indywidualnych jak i wspólnych w kraju i za granicą. Jest znanym i wziętym malarzem. Wraz z żoną Zuzanną i synkiem Bartkiem mieszka w rodzinnej miejscowości.
   Bliżej z dorobkiem Stanisława Kmiecika można się zapoznać na stronie internetowej:>> Stanisław Kmiecik - oficjalna strona artysty <<.


GALERIA
Stanisław Kmiecik
Stanisław Kmiecik
Stanisław Kmiecik
Stanisław Kmiecik
Stanisław Kmiecik
Stanisław Kmiecik
Stanisław Kmiecik
Stanisław Kmiecik
Stanisław Kmiecik
Stanisław Kmiecik


   W czytelni biblioteki jest czynna wystawa malarstwa LIDII KRYŃSKIEJ. Obok obrazów artystki swoje prace z dziedziny kowalstwa artystycznego wystawia Węgier, DOHOS LÁSZLÓ .
   Wystawa będzie czynna do końca sierpnia.
   LIDIA KRYŃSKA urodziła się 15 marca 1979 roku w Rzeszowie. Studia ukończyła w Instytucie Sztuk UMCS w Lublinie, specjalizacja - malarstwo. Dyplom ukończenia uczelni wyższej uzyskała w 2005r. Mieszka i pracuje w Rzeszowie. Dotychczasowe osiągnięcia:
    * Indywidualna wystawa malarstwa i fotografii - Rzeszów 1995; * Wystawa fotografii w kawiarni "Pożegnanie z Afryką" - Rzeszów 1997; * Indywidualna wystawa malarstwa - Muzeum Okręgowe w Rzeszowie, marzec 1999; * Indywidualna wystawa malarstwa - ratusz w Rzeszowie, maj 1999; * Nagroda Prezydenta Miasta Rzeszowa w dziedzinie plastyki - czerwiec 1999; * Stypendium Prezydenta Miasta Rzeszowa "Młode Talenty" - wrzesień 1999; * Udział w wystawie zbiorowej "Galeria w Starej Willi" - Grodzisk Mazowiecki, listopad 2002; * Indywidualna wystawa malarstwa - Muzeum "Kromerówka" w Bieczu, lipiec 2003; * Udział w wystawie zbiorowej "Pełna Jasność" - Baszta Kowalska w Bieczu, wrzesień 2003; * Indywidualna wystawa malarstwa - Biblioteka Muzyczna w Rzeszowie, październik 2003; * Indywidualna wystawa malarstwa - Teatr "Maska" w Rzeszowie, grudzień 2004; * Udział w międzynarodowej wystawie "Litwa - Polska - Ukraina" - Lwów, Wilno, Rzeszów 2005.
   DOHOS LÁSZLÓ. Pochodzi z Tiszavsvari na Węgrzech. Tam też mieszka i pracuje. Kowalstwa uczył się w Specjal Art and Crafts School w Debreczynie, oraz u Laszlo Vajdy, jednego z czołowych węgierskich artystów kowali w Tiszaeslar.
   Od kilku lat prowadzi własną kuźnię. Wykonuje bramy, meble oraz drobne dekoracje. Głównie jednak interesuje się folklorem węgierskim. Jest członkiem Hungarian Blacksmiths Guild. Prace jego autorstwa można oglądać na ulicach Budapesztu i Nyiregyhazy.
   Uczestnictwo w wystawach: 1996 - Nyirseg, 1998 - Opusztaszer, 1999 - Borsodi Fono, 1999 - Debrecen, 2000 - Robczyce, 2002 - Nyiregy haza, 2002 - Ropczyce, 2004 Ropczyce, 2005 - Rzeszów, 2006 - Ropczyce.


   W ramach V "Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom" w naszej bibliotece odbyło się po raz kolejny wspólne czytanie książek. Na spotkanie zaproszeni zostali uczniowie z klas 1-3 ze Szkoły Podstawowej w Racławicach wraz z wychowawcami: Renatą Job, Ritą Sikorską, Magdaleną Tenerowicz.
   Tym razem książki czytały znane osoby: Burmistrz Gminy - Kazimierz Grzesiak, dyrektor Zespołu Szkół Nr 2 w Bieczu - Elżbieta Zając, dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 w Bieczu - Stanisław Kalisz, dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Bieczu - Maria Tarczyńska, dyrektor Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Bieczu - Elżbieta Knapik, dyrektor Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bieczu - Stanisław Szurek, proboszcz Parafii św. Anny w Bieczu - O.Andrzej Duk OFM, bibliotekarz MiGBP w Bieczu - Elżbieta Wszołek.
   Czytający zaprezentowali tekst: "Lokomotywy" i "Ptasiego radia" z podziałem na role. Ponadto każdy przedstawił własną intepretację wiersza Juliana Tuwima.
   Wsród czytających zabrakło Starosty Powiatu Gorlickiego - Mirosława Wędrychowicza. Starosta nie zapomniał jednak o dzieciach i przesłał im list z ciepłymi słowami, a także kuferek pełen słodyczy. Słodycze ufundował także Burmistrz Gminy Biecz - Kazimierz Grzesiak.
   Na zakończenie dzieci otrzymały ulotki z przygotowanym tekstem dla rodziców zachęcającym do czytania dzieciom codziennie przez 20 minut.
   Impreza zakończyła się zwiedzaniem biblioteki przez dzieci pod kierunkiem Małgorzaty Klisiewicz.
   Z okazji swojego święta bibliotekę odwiedziły mamy.
   Zaprosiły je dzieci z klasy III Szkoły Podstawowej nr 1 w Bieczu. Wychowawczyni klasy Barbara Zabawa razem ze swoimi podopiecznymi przygotowali dla mam okolicznościowy program. Dzieci czytały poezję i prozę a później złożyły mamom życzenia, wręczyły piękne róże i zaprosiły na kawę i ciastka.
   Miłą niespodzianką, która wywołała dużo radości były własnoręcznie wykonane przez dzieci, różnymi technikami plastycznymi, portrety swoich mam. Zadaniem mam było odgadnięcie, który portret je przedstawia. Śmiechu było co niemiara.
   Wzruszone mamy dziękowały za tak pięknie przygotowane swoje święto.


   W piątek, w ramach, trwającego właśnie "Tygodnia Bibliotek" odwiedzili nas najmilsi goście, przedszkolaki z Gminnego Przedszkola w Bieczu.
   Specjalny program dla najmłodszych czytelników przygotowała Teresa Falarz. Były bajeczki, wierszyki, zgadywanki oraz zwiedzanie biblioteki.
   W piątek, 21 kwietnia 2006 roku w Miejskiej i Gminnej Bibliotece Publicznej w Bieczu otwarta została wystawa fotografii Wacława Bugno
   Wystawa jest zatytułowana: "Barwy ciszy". Będzie czynna do 15 czerwca. Zapraszamy.
   Poniżej zamieszczamy fotografie, artykuł poświęcony otwarciu wystawy, opublikowany w "Gazecie Gorlickiej", 25 kwietnia bieżącego roku oraz wybrane prace artysty w naszej wirtualnej galerii
GALERIA
Wacław Bugno
Wacław Bugno
Wacław Bugno
Wacław Bugno
Wacław Bugno
Wacław Bugno
Wacław Bugno


   W czwartek, 20 kwietnia 2006 roku w Miejskiej i Gminnej Bibliotece Publicznej w Bieczu odbył się III gminny konkurs "Puchatkowe Jeden z Dziesięciu".
   Wzięli w nim udział uczniowie klas czwartych i piątych ze szkół podstawowych z: Libuszy, Rożnowic, Racławic, Sitnicy, Grudnej Kępskiej, SP nr 2 z Biecza, Strzeszyna, Binarowej i Korczyny.
    Trzecie miejsce zajął Kamil Bogdan z Libuszy, drugie Gabriela Figura z SP nr 2 w Bieczu a zdobywczynią pierwszego miejsca jest Monika Przybyłowicz z Libuszy.
   Konkurs przygotowała i przeprowadziła Teresa Falarz. Nagrody laureatom wręczył Sekretarz Gminy Czesław Litkowski.


"WĘDRÓWKI PRZEZ ŻYCIE
JANA PAWŁA II"

   W piątek, 7 kwietnia, z okazji pierwszej rocznicy śmierci Jana Pawła II, w Miejskiej i Gminnej Bibliotece Publicznej odbyła się wieczornica poświęcona osobie Papieża - Polaka.
   Zgromadzeni wysłuchali fragmentów literackiej twórczości Karola Wojtyły, anegdot z Jego życia, a także obejrzeli fragment spektaklu "Przed sklepem jubilera".Występ był efektem współpracy uczniów wszystkich bieckich szkół. Scenariusz napisała Ewa Duran.

   Wystąpili:
z Zespołu Szkół nr 1:
Katarzyna Kozłowska, Magdalena Przybyło, Malwina Czech i Patrycja Czeluśniak,
z Zespołu Szkół nr 2:
Ewa Czyżykiewicz, Natalia Krygowska, Hubert Makuła i Jakub Szarłowicz,
z Liceum Ogólnokształcącego:
Natalia Gubernat, Katarzyna Fior, Anna Basista i Łukasz Kamiński,
z Zespołu Szkół Zawodowych:
Magdalena Wieczorek, Paweł Ślawski, Małgorzata Koryga, Gabriela Trzaskoś, Katarzyna Nowak, Agnieszka Piotrowska, Aneta Bugno i Piotr Bochnia.


MILI GOŚCIE

   W piątek, 7 kwietnia 2006 roku do Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Bieczu zawitali mili goście. Grupa podopiecznych Dziennego Ośrodka Wsparcia w Gorlicach, prowadzonego przez bieckie Stowarzyszenie na Rzecz Pomocy Rodzinie "Nadzieja".
   Z pracą biblioteki zapoznała gości Elżbieta Wszołek.
   Wycieczkę do Biecza zorganizowali opiekunowie: Halina Schirmer, Agnieszka Belczyk i Leszek Święch.
SITNICA PAMIĘTA


O PAPIEŻU POLAKU

   W czwartek, 6 kwietnia 2006 roku w czytelni Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej odbył się występ uczniów Szkoły Podstawowej w Sitnicy, poświęcony pierwszej rocznicy śmierci patrona szkoły - Jana Pawła II. Licznie przybyłych gości, w tym: starostę powiatu gorlickiego Mirosława Wędrychowicza, burmistrza Biecza, Kazimierza Grzesiaka, przewodniczącego Rady Gminy, Mariana Świerza i radnych, przywitała dyrektor szkoły - Zofia Kamińska.
   Kilkudziesięciominutowy program słowno - muzyczny składał się z wierszy, fragmentów homilii papieża, wygłoszonych podczas pielgrzymek do Ojczyzny i piosenek. Uczniów przygotowały nauczycielki: Iwona Setlak i Anna Ostrowska.
   Po wzruszającym występie zebrani otrzymali od uczniów własnoręcznie wykonane przez nich karty z życzeniami wielkanocnymi.JERZY


   W poniedziałek, 27 lutego w Miejskiej i Gminnej Bibliotece Publicznej w Bieczu odbył się wernisaż wystawy malarstwa, Jerzego Nowickiego.
   Jerzy Nowicki, mieszkaniec Gorlic, absolwent Uniwersytetu Śąskiego w Katowicach. Studia podyplomowe z dziedziny sztuki uzupełnił na Uniwersytecie Rzeszowskim. Uczeń dr. Marka Olszyńskiego i dr. Antoniego Nikiela.
   Pracuje jako nauczyciel w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Gorlicach - klasa akordeonu. Prowadzi również zajęcia ze sztuki w Szkole Podstawowej w Ropie.
   Autor wystawianych w czytelni    MiGBP w Bieczu prac maluje    głównie   pejzaże,    tematycznie    związane   z
                                            okolicami Gorlic.   Wernisaż uświetnił koncert muzyczny w wykonaniu duetów akordeonowo - skrzypcowego Jerzy Nowicki, Andrzej Przybycień i skrzypcowego Barbara Nowicka, Klaudia Dziki. Występ obu duetów został żywiołowo przyjęty przez licznie zebraną publiczność.
   Wystawa będzie czynna do 10 kwietnia. Zapraszamy.

GALERIA

   (aby powiększyć zdjęcie należy na nie najechać wskaźnikiem myszki i kliknąć)


Jerzy Nowicki
Jerzy Nowicki
Jerzy Nowicki
Jerzy Nowicki
Jerzy Nowicki
Jerzy Nowicki
Jerzy Nowicki
Jerzy Nowicki
Jerzy Nowicki
Jerzy Nowicki


KRÓLEWSKIE MIASTO BIECZ

spotkanie z autorami albumu


Wacław Bugno


Marta Bartuś


Magda Miller


Kasper Świerzowski


Kazimierz Grzesiak


Elżbieta Knapik


Aleksander Augustyn


Zdzisław Thol


Czesław Kłapsa


Anna Kurasz


Antoni Śliwiński

Zbigniew Kurasz

Ewa Duran

Bogusław
Rybowicz


   Dziewczynki i chłopcy z klasy 2 Szkoły Podstawowej nr 2 w Bieczu, wraz ze swoją wychowawczynią, Panią Teresą Grygowicz, zaprosiły swoje babcie i dziadków do czytelni biblioteki.
   Były wiersze, piosenki, życzenia i własnoręcznie przygotowane przez dzieci prezenciki. Wnuki poczęstowały swoje babcie i dziadków ciastem, kawą i herbatą. Panowała ciepła i przyjemna atmosfera.
   Na zakończenie wieczoru Mateusz Socha, Sebastian FiguraBłażej Dyda zatańczyli brake dance.


   TYCJAN BARTUŚ - urodzony w 1987 r. Mieszka i uczy się w Bieczu w klasie maturalnej Liceum Ogólnokształcącego im. St. Wyspiańskiego. Od najwcześniejszych lat lubi rysować i malować.
   Zdobywca 25. nagród w konkursach plastycznych (m.in. I nagrody w krajowej edycji konkursu rozpisanego przez francuski Komitet ds. UNESCO z okazji Międzynarodowego Roku Wody) oraz wyróżnienia w III Ogólnopolskim Konkursie (literacko-plastycznym) "W Świecie Kultury".
   Od roku 1998 stypendysta Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci wybitnie uzdolnionych. Uczestnik 17. wystaw malarstwa i rysunku: w Pałacu Kazimierzowskim na Uniwersytecie Warszawskim, w Galerii Stara Kordegarda w Łazienkach Królewskich, w Galerii Abakus w Warszawie i w Muzeum Regionalnym w Bieczu, a także wystaw zorganizowanych przez francuski Komitet ds. UNESCO w Paryżu i Nowej Zelandii.
   Na wystawie, która będzie trwała do końca lutego 2006 roku, prezentowanych jest 28 prac młodego artysty. Sporą część udostępnionych publiczności w czytelni Miejskiej i Gminnej Biblioteki prac można również obejrzeć w naszej wirtualnej galerii. Zapraszamy.


GALERIA

   (aby powiększyć zdjęcie należy na nie najechać wskaźnikiem myszki i kliknąć)


Tycjan Bartuś
Tycjan Bartuś
Tycjan Bartuś
Tycjan Bartuś
Tycjan Bartuś
Tycjan Bartuś
Tycjan Bartuś
Tycjan Bartuś
Tycjan Bartuś
Tycjan Bartuś


opracowanie: dariusz nowak
© Copyright by MiGBP w Bieczu, 2003 - 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone